Ogłoszenia {{category.header ? category.header : category.name}} w {{region.name}}

Ogłoszenia na stronie specjalnie do tego przygotowanej, to opcja pozwalająca na skuteczny zakup, sprzedaż lub wynajem lokali użytkowych oraz biur. W naszym portalu wystawisz darmowe ogłoszenie dotyczące danej nieruchomości, jak i również znajdziesz najciekawsze oferty w swojej okolicy oraz w całej Polsce. Jest to bardzo przydatna opcja, szczególnie kiedy lokale użytkowe na sprzedaż  są stale poszukiwane na rynku, więc warto z nami rozpocząć sprzedaż lokali użytkowych  lub znaleźć budynki użytkowe na sprzedaż .

Lokale usługowe na sprzedaż  - co trzeba wiedzieć?

Lokale na sprzedaż są widywane właściwie co chwilę. Można zobaczyć wiele ogłoszeń i banerów, gdzie widnieje napis "lokal usługowy na sprzedaż ". Jak jednak znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę, dzięki której uda nam się trafić na odpowiedni lokal na sprzedaz ? W zależności od tego, czego potrzebujemy, należy wybrać nieruchomość, która będzie spełniała nasze wymagania. Trzeba przede wszystkim wiedzieć, czym jest tak na prawdę lokal użytkowy lub inaczej zwany usługowy. To przede wszystkim pomieszczenie o innym przeznaczeniu niż cele mieszkaniowe. W praktyce taki lokal może służyć jako gabinet lekarski, sklep, magazyn, stoisko targowe, czy też przestrzeń biurowa. Powinno się mieć na uwadze, że lokale handlowe na sprzedaż muszą spełniać normy techniczne, które zostały określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury. Oczywiście inne wymogi będzie miał lokal użytkowy na sprzedaż przeznaczony pod przedszkole lub gabinet medyczny, a jeszcze inny lokale uzytkowe na sprzedaz przystosowane pod gastronomię. Najlżejsze normy będzie miała przestrzeń użytkowa przeznaczona na magazyn albo parking.

Ogłoszenia typu sprzedam lokal handlowy lub lokal handlowy na sprzedaż  pojawiają się każdego dnia i przyciągają spore zainteresowanie. Wiele osób decyduje się na prowadzenie swojej działalności, więc siłą rzeczy będzie szukać odpowiedniego miejsca do rozwijania biznesu. Należy więc dokonać przemyślanej decyzji oraz dokładnie sporządzić umowę, szczególnie jeśli chodzi o lokale usługowe sprzedaż. Inaczej wygląda najem lokali, więc warto rozważyć, czy lepiej będzie wynajmować przestrzeń, czy ją kupić. Trzeba upewnić się przede wszystkim, że nieruchomość posiada pełną dokumentację, warunki, optymalną lokalizację, czy przestrzeń jest wystarczająca dla danego biznesu (w końcu lokal do sprzedaży przeznaczony pod butik będzie miał inne wymagania niż magazyn), a także zaplecze sanitarne oraz miejsce do parkowania.

Nieruchomość inwestycyjna - sprzedaż lokalu użytkowego 

Jeśli zastanawiasz się, czy sprzedaż lokali usługowych  lub ich wynajem jest dobrym pomysłem, warto wiedzieć, że nieruchomości komercyjne nastawione są na biznes. Jest to swojego rodzaju inwestycja, a taki lokal można przeznaczyć do wielu celów. Jeżeli jesteś startującym przedsiębiorcą, który dopiero zaczyna swoją przygodę, z pewnością oferty typu lokale komercyjne z najemcą sprzedam powinny Cię zainteresować. W większych miastach nie brakuje lokali użytkowych, w których można ulokować swój biznes i zacząć prosperować. Najlepiej będzie wybrać miejsce w centrum miasta, a jeśli interesuje nas sprzedaż, przydadzą się duże witryny, Do tego przydałoby się zadbać również o takie aspekty jak rok budowy, szczególnie jeśli chodzi o ogłoszenia typu sprzedam lokal usługowy .

Ważne jest też to, żeby lokal uzytkowy na sprzedaz  spełniał odpowiednie wymogi techniczne. W zależności od typu lokalu oraz od rodzaju prowadzenia działalności, trzeba dopilnować, żeby nieruchomość spełniała wymogi określone przez prawo budowlane, a także przepisy BHP i przeciwpożarowe. Większość lokali usługowych będzie im podlegać, więc powinno się na to zwrócić uwagę przy zakupie. Znacznie bardziej rygorystyczne wymagania są w przypadku lokali związanych z medycyną lub farmacją, więc w zależności od tego, jaki lokal na sprzedaż z najemcą lub bez wybierzemy, należy mieć na uwadze dostosowanie nieruchomości do wytycznych technicznych.

Opcji na rynku jest wiele. Każdego dnia pojawiają się oferty takie jak "sprzedam lokal biurowy ", "lokale z najemcami na sprzedaż ", "sprzedam wynajęty lokal ", czy też "lokal użytkowy sprzedam ". W zależności od tego, czego poszukujesz, na naszej stronie z pewnością znajdziesz to, co Cię zainteresuje.

Przestrzeń biurowa - na co zwracać uwagę?

Jeśli chodzi o lokal usługowy sprzedaż przestrzeni biurowych jest również bardzo popularna, szczególnie tych o mniejszych powierzchniach. W czasach, kiedy coraz więcej osób zakłada działalność, którą nie zawsze może prowadzić w domowym zaciszu, przestrzenie biurowe są poszukiwane. Czasami pojawiają się też ogłoszenia typu sprzedam lokal z najemcą , a nawet do sprzedania są nie tylko same lokale, ale też i piętra lub nawet budynki. Początkujący przedsiębiorcy powinni przede wszystkim zastanowić się, czy chcą wynajmować lokal, czy zainwestować i nabyć go na własność. Wynajmując lokal, dodatkowo nie musimy inwestować w remonty, a w przypadku ewentualnego zamknięcia działalności, nie musisz martwić się o spłacanie rat oraz wykorzystanie nieużytkowanych pomieszczeń. Na rynku można znaleźć najróżniejsze biura, jednak trzeba mieć na uwadze to, że polskie prawo reguluje przepisami BHP kilka kwestii. Na przykład minimalna powierzchnia biurowa na jedną osobę to 3,5m2, jednak komfort zapewni około 8 m2 na osobę. Dlatego wybierając biuro dla swoich pracowników, pracodawca musi pamiętać o tym, żeby zapewnić im odpowiednie warunki do pracy. Lokalizacja jest również niezmiernie ważna, szczególnie jeśli branża, w której pracujesz wymaga kontaktu z klientami. Dlatego też najlepszą opcją będzie szukanie miejsc w centrum miast. Dzięki naszej wygodnej wyszukiwarce, z pewnością znajdziesz ogłoszenia, które przypadną Ci do gustu i pozwolą na wybranie idealnego lokalu biurowego dla siebie i swoich pracowników.

Czy warto inwestować w użytkowe lokale do sprzedania?

Lokal użytkowy to z pewnością inwestycja, która będzie wymagać nieco większego nakładu na start, niż mieszkanie, jednak finalnie ma ona przynieść spore zyski. Warto więc rozważyć wszelkie za i przeciw takiej inwestycji i zastanowić się też, czy interesują nas lokale komercyjne na sprzedaż , czy też wolimy lokal do wynajęcia. Albo może chcesz kupić lokal, a następnie go wynająć? Pojawiają się też ogłoszenia typu "lokal użytkowy z najemcą sprzedam " lub "sprzedam lokal użytkowy z najemcą sieciowym ". Trzeba się więc zastanowić, która z tych opcji będzie dla nas najkorzystniejsza. W grę wchodzi nie tylko cena, ale jeśli chodzi o lokale sprzedaż uzależniona też będzie od lokalizacji, infrastruktury, okolicy, dostępności miejsc parkingowych i wielu innych czynników. Najlepiej będzie myśleć przyszłościowo i sprawdzić, czy lokal z najemcą na sprzedaż wymagać będzie remontu, czy nieruchomość jest przystosowana do właściwego użytku (np. posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych), czy jest odpowiednie zaplecze sanitarne, a także czy jeśli chodzi o lokal sprzedaż nie jest spowodowana koniecznością gruntownej termomodernizacji lub nie ma żadnych komplikacji prawnych z nią związanych.

Lokal sprzedam - oferta na naszej stronie

Na stronie twojaoferta.pl znajdziesz takie ogłoszenia jak "sprzedam lokal komercyjny z najemca", "lokal z najemcą sprzedam", "lokal usługowy sprzedam ", "lokal handlowy sprzedam ", czy też "lokale z najemca na sprzedaz" oraz wiele innych opcji. Zachęcamy do regularnego sprawdzania, ponieważ właściwie każdego dnia pojawiają się nowe ogłoszenia, nie tylko w tej kategorii. Trzeba pamiętać, że w portalu wystawiać można nie tylko oferty na lokale uzytkowe sprzedaz i wynajem. Na stronie oferować można sprzedaz lokali , jak i również ich dzierżawę, dlatego jeśli nie wiesz jak sprzedać lokal użytkowy, zachęcamy do sprawdzenia, jak to zrobić na naszym portalu. Jest to całkowicie darmowe i niezależnie, czy będzie to ogłoszenie lokal z najemca sprzedam lub lokale użytkowe sprzedaż , możesz znaleźć tutaj osoby, które zainteresują się Twoją ofertą. Warto sprawdzać na sprzedam lokal z najemca aktualne oferty, żeby niczego nie przegapić.

Domki letniskowe

Sprzedaż
lokale na sprzedaż

1 500 000,00 zł
(do negocjacji)

Sanok

Posiadam na sprzedaż 3 domki letniskowe znajdująca się na działce o powierzchni 10ar. Znajdują się w świetnej lokalizacji na Solinie która cieszy sie dużym zainteresowaniem przez turystów. Domki są n...

Dodano: 06-02-2024

We have ten years of domestic production and sales experience of wigs. We have more than a dozen experienced designers and quality inspectors who will strictly control the quality of each product. We ...

Dodano: 29-01-2024 przez: dddaa

Lokal usługowo- handlowy

Sprzedaż
lokale użytkowe na sprzedaż

360 000,00 zł

Bełchatów

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni około 108 m2. Lokal składający się z dwóch kondygnacji Podłogi: parter - płytki piętro - płytki Media: ogrzewanie PEC - miejskie (niskie koszt...

Dodano: 20-10-2023 przez: Marcin

150,00 zł
(do negocjacji)

chemical research Bmk Pmk whatsapp+86-151-3132-3632

Dodano: 13-10-2023 przez: djfhfdkl

Sprzedam Budkę w Bytomiu

Sprzedaż
sprzedaż lokalu użytkowego

1 200,00 zł

Bytom

Sprzedam blaszaną budkę handlowo-usługową w dobrej lokalizacji na targowisku w Bytomiu (Stroszek). Budka znajduje się przy ruchliwym skrzyżowaniu Strzelców Bytomskich i Wojciechowskiego, kilka metró...

Dodano: 05-08-2023

Za darmo

Krapkowice

zmierz się ze swoim muzycznym przyjacielem, zapraszam do skorzystania z tej wspaniałej okazji i uzyskania korzystnego kredytu od 5 000 zł do 20 000 000 zł. Rozliczenie pożyczek wraz z kwotą mitserów w...

Dodano: 28-07-2023

1 450 000,00 zł

Warmińsko-mazurskie

Jeżeli chcesz otworzyć sklep, hurtownię, usługi i mieć prawie 400 m2 powierzchni, z parkingiem, to.. Obiekt handlowy w Biskupcu (Warmia), w centrum miasta, blisko rynku, o powierzchni 370 m2, z par...

Dodano: 26-06-2023 przez: METROHOUSE

930 000,00 zł

Szczytno

Nowocześnie zaaranżowany budynek dwukondygnacyjny, z piwnicą. Gabinety lekarskie, biura, handel... Budynek/kamienica dwukondygnacyjna, z piwnicą. Centrum Szczytna, przy skrzyżowaniu świetlnym. Duże...

Dodano: 26-04-2023 przez: METROHOUSE

Sprzedam lokal

Sprzedaż
lokal użytkowy na sprzedaż

490 000,00 zł

Częstochowa

Sprzedam lokal 70 mkw. położony w ciągu pawilonów handlowo - usługowych - biurowych w Częstochowie, przy ul. Dekabrystów. Pierwsze piętro i pierwszy rząd, narożny, po kapitalnym remoncie zewnętrznym i...

Dodano: 07-03-2023

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej