Ogłoszenia {{category.header ? category.header : category.name}} w {{region.name}}

Obsługa recepcji - jaki jest zakres obowiązków i ile zarabia recepcjonista?

Praca w recepcji hotelu czy też innym miejscu bądź na podobnym stanowisku może być bardzo ciekawa. Najczęściej to recepcjoniści zajmują się kontaktem z klientem – od ich pierwszych zapytań aż do końcowych opinii. To właśnie oni rezerwują miejsca, informują o warunkach, cenach, a kiedy klienci pojawiają się na miejscu, meldują ich, wymeldowują, dbają o to, by zostali należycie przyjęci i zadowoleni z wizyty. Recepcjoniści również przyjmują opłaty, wydają rachunki czy faktury, poza tym zajmują się firmową korespondencją – zarówno przychodzącą, jak i wychodzącą. Praca dodatkowa recepcja czy też stanowiąca główną pracę to z pewnością świetna okazja do nabycia ciekawego doświadczenia.

Praca recepcjonisty - co jeszcze należy umieć, aby zostać recepcjonistą?

W przypadku gdy mowa o takiej ofercie jak praca recepcja hotel, a więc praca w hotelu na recepcji, wówczas takie obowiązki jak meldowanie gości do hotelu, przyjmowanie życzenia i uwagi gości podczas ich pobytu, rozliczanie gości za pobyty czy też chociażby wymeldowanie gości to absolutny priorytet. Poza tym niezależnie od tego, czy jest to praca recepcja siłownia, recepcja hotel praca, recepcja medyczna praca czy też nawet praca kierownik recepcji, w każdym z tych stanowisk można również wymienić takie obowiązki jak prowadzenie kalendarza spotkań, rezerwacje pokoi i sal bankietowych, czasem organizacja imprez firmowych, kontrola dostępu do sal, informowanie wszystkich pracowników firmy o dostępnych cateringach czy też chociażby organizację spotkań biznesowych.

Takie aspekty jak miejsce pracy, czy jest to praca stacjonarna, czy potrzebne są znajomości języka angielskiego bądź też to, czy jest to pełny etat czy inny wymiar pacy mają oczywiście duże znaczenie w całokształcie. Dodatkowo należy wiedzieć, że obowiązki recepcjonisty mogą być także ustalane bardzo indywidualne, w zależności od konkretnej firmy i kategorii pracy. Poza tym warto mieć świadomość tego, że jeżeli chodzi o taką ofertę jak praca na recepcji obowiązki są bardzo różnorodne, jednak niezmiernie istotne jest rzecz jasna dbanie o dobry wizerunek firmy. Dodatkowo warto sprawdzić praca w administracji bądź też praca biurowa ogłoszenia.

Gdzie można znaleźć oferty pracy na recepcji?

Oferty pracy recepcja to propozycja, która obecnie pojawia się w Internecie bardzo często. Istnieje wiele różnorodnych stron internetowych, na których można nie tylko znaleźć wiele ciekawych ogłoszeń takich jak chociażby recepcja siłownia praca, recepcja na siłowni praca, praca hotel recepcja lub też praca recepcja medyczna, ale także można bez żadnego problemu wstawić tego rodzaju ogłoszenie. Pracownik recepcji obowiązki którego już mniej więcej zostały już opisane, to na obecnym rynku dość często poszukiwane do pracy na to stanowisko osoby. Takie propozycje jak choćby praca sekretariat czy też administracja biurowa są jak najbardziej dostępne.

Takie ogłoszenia ofert pracy jak chociażby praca na recepcji w hotelu, recepcja weterynaryjna praca, praca recepcja przychodnia, praca na siłowni recepcja, praca na recepcji w salonie kosmetycznym, praca na recepcji w centrum medycznym, praca nad morzem recepcja, praca recepcja fitness, praca na recepcji w biurowcu, praca recepcja spa, praca na recepcji w szpitalu, praca na recepcji hotelowej, praca na recepcji w gabinecie stomatologicznym, kierownik recepcji praca czy też chociażby praca zdalna recepcja to bardzo często pojawiające się propozycje dostępne wśród ogłoszeń naszej strony internetowej. Po przeanalizowaniu ogłoszeń o pracę na stanowisku recepcjonisty/recepcjonistki można wywnioskować, że od kandydatów na to stanowisko wymaga się przede wszystkim doświadczenia na podobnym stanowisku, bardzo dobrej znajomości języka obcego (często języka angielskiego), wysokiej kultury osobistej, komunikatywności bądź też otwartości.

Oferty pracy w recepcji - dodatkowe informacje w kategorii praca

Dobry kontakt z ludźmi, dyskrecja czy też sprawne poszukiwanie informacji to równie istotne cechy, które powinien mieć recepcjonista. Jeżeli chodzi o takie miejsce pracy jakim jest recepcja oferty pracy pojawiają się na naszym portalu ogłoszeniowym bardzo często. Bez względu więc na to, czy jest to praca ochrona recepcja, praca na recepcji w siłowni, praca w hotelu recepcja, praca w recepcji medycznej, praca recepcja nad morzem, recepcja fitness praca, recepcja stomatologiczna praca, praca w przychodni na recepcji bądź też standardowy pracownik recepcji praca - każdą z tych opcji można bardzo łatwo znaleźć. Zarówno praca na recepcji na silowni (siłownia recepcja praca) jak i w wielu innych miejscach może być bardzo interesująca i nas wiele nauczyć. Jeśli więc praca recepcji Cię interesuje i ją rozważasz, wówczas zachęcamy do sprawdzenia wszystkich ofert dostępnych na naszej stronie. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Zapraszamy!

Pełny opis stanowiska Twój zakres obowiązków Organizacja pracy biura i pomoc współpracownikom w celu optymalizacji procesów Organizacja i planowanie spotkań zgodnie z terminarzem Obsługa recep...

Dodano: 10-12-2022 przez: Neytirii

Pełny opis stanowiska Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągowe Sp. z o.o. w Koziegłowach Gmina Czerwonak k.Poznania poszukuje Kandydata/tki na stanowisko; OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: prowadz...

Dodano: 10-12-2022 przez: Neytirii

Pełny opis stanowiska Staż pracy: do 3 lat,powyżej 3 lat Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko - Mazurskie Opublikowano: 10.11.2022 Główne zadania na tym stanowisku to: Rozliczanie i ewi...

Dodano: 10-12-2022 przez: Neytirii

Częstochowa

Pełny opis stanowiska Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnie...

Dodano: 10-12-2022 przez: Neytirii

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej