Ogłoszenia {{category.header ? category.header : category.name}} w {{region.name}}

Przyczepy towarowe uzywane na sprzedaż

Na naszej stronie znaleźć można liczne oferty sprzedaży przyczep i pojazdów, wśród nich przyczepy towarowe . Są to przyczepy do przewozu ciężkich materiałów, które z łatwością można podczepić pod samochód osobowy. Przyczepy towarowe używane to świetna alternatywa dla osób, które chcą w przystępnej cenie zaopatrzyć się w przyczepę.

Na co zwrócić uwagę kupując tanie przyczepy towarowe ?

W ogłoszeniach wystawianych przez użytkowników na naszej stronie warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim, kupując przyczepy towarowe samochodowe należy sprawdzić, czy stan przyczepy odpowiada naszym oczekiwaniom. Używane przyczepy towarowe mogą być zniszczone lub zardzewiałe, na co należy zwrócić uwagę i być może wykorzystać przy negocjowaniu ceny. Jeżeli zależy nam na wysokiej stabilności, warto wybrać przyczepy towarowe dwuosiowe , które po odczepieniu od pojazdu nadal samodzielnie stoją w pionie, ale w ciaasanych przestrzeniach, w których nie zmieści się samochód i czasem trzeba będzie przepchać przyczepę, lepiej sprawdzą się przyczepy towarowe lekkie .

Oferty na naszej stronie

Na naszym portalu znaleźć można wiele ciekawych ofert na przyczepy towarowe używane lekkie . Jeżeli zależy Państwu na przewozie osób,do którego nie nadają się przyczepki samochodowe towarowe , polecamy sprawdzić kategorię przyczepa kempingowa, a gdy zamierzają Państwo przewozić cięższe i większe materiały, polecamy ogłoszenia sprzedam wózki widłowe.

2 800,00 zł
(do negocjacji)

Opatów

ANGA CONTAINERS SERVICES SA. SPRZEDAŻ DOBREJ JAKOŚCI KONTENERÓW WSZYSTKICH TYPÓW W WYJĄTKOWYCH CENACH 40'HC - 40'OPEN TOP - 40'DRY - 40'FRIGO 20'DRY - 20'VENTILE - 20'FRIGO

Dodano: 10-10-2023

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej