Ogłoszenia {{category.header ? category.header : category.name}} w {{region.name}}

Banner

Motocykl sportowy

Motory sportowe są od najmłodszych lat pasją i obszarem zainteresowania wielu mężczyzn. Zresztą - nie tylko mężczyzn! Sportowe motocykle pokochały także kobiety, które coraz częściej można spotkać na szosie. Motory sportowe mają sporą rzeszę zwolenników, którym do pełni szczęścia potrzeba codziennej dawki adrenaliny. Sporą dawkę wrażeń może zapewnić także motocykle cross uzywane, w tym enduro uzywane. Jeżeli powiedziałeś sobie kupię skuter to pędź po niego śmiało, ale nie zapominaj, że mamy także kłady używane.

Najważniejsze kryteria, które muszą spełniać najlepsze motory sportowe to lekkość konstrukcji, duża moc silnika, a także, co ważne przy dużych prędkościach, pewność hamulców. Lekki motocykl sportowy pozwala na osiąganie znacznych prędkości. Czy kupno motoru to zawsze duży wydatek? Niekoniecznie. W naszym serwisie znajdziesz także tanie motocykle sportowe . Ci, których nie przekonują motory sportowe zarzucają często, że nie jest wygodny motocykl sportowy . Nic bardziej mylnego, ponieważ odpowiednio dobrany pod kierowcą motocykl to wygodny sportowy motocykl .

Zastanawiasz się gdzie kupić motocykl używany? W naszym serwisie znajdziesz najlepsze motocykle sportowe , w tym także swój pierwszy motocykl sportowy . Swoją przygodę z dwoma kółkami możesz zacząć również od używany motorower czy motory choppery używane. Marzy Ci się najlepszy motocykl turystyczny? Jego również znajdziesz w naszym serwisie.

7 800,00 zł
(do negocjacji)

Włocławek

Witam sprzedam motorek którym jest YAMAHA YZF R125 . Motorek jak na swoje lata sprawuję się bardzo dobrze oraz z wyglądu nie wygląda najgorzej. Są ryski itp lecz jest w oryginalne i nie chciał...

Dodano: 05-11-2023

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej