Ogłoszenia {{category.header ? category.header : category.name}} w {{region.name}}

Quady używane

Używany quad to niezwykle popularny w ostatnich latach pojazd, charakteryzujący się ogromną siłą i obecnością czterech kół. Quad używany bywa porównywany niekiedy do samochodu, lecz w przeciwieństwie do niego został stworzony do trudniejszych warunków i użytkowania poza drogami. Potencjał quadów został dostrzeżony przez wiele osób, dlatego pojazdy te znajdują swoje zastosowanie także w służbach np. ratownictwa wodnego i umożliwiają szybkie i sprawne poruszanie się po piaszczystym terenie. W przeciwieństwie do motocykla używane kłady postrzegane są jako stabilniejszy pojazd. Jest to prawda, ale aby korzystać ze sprzętu w sposób bezpieczny nie należy lekceważyć siły i masy quad uzywany . Klady uzywane nie nadają się do stromych podjazdów i skomplikowanych przeszkód, powinny być raczej traktowane jako pojazdy do rekreacyjnej jazdy terenowej. Quady stały się popularne z uwagi na ich łatwość prowadzenia, dlatego w naszej ofercie znajdują się liczne używane quady na sprzedaż . Kład uzywany wymaga podczas prowadzenia mniejszego niż w przypadku motocykla balansu ciałem.

Jeżeli zależy Ci na osiąganiu wyższych prędkości rozważ wygodny sportowy motocykl, motocykle enduro uzywane czy motocykle używane choppery. Zastanawiasz się jaki motocykl turystyczny wybrać? Sprawdź dostępną w naszym serwisie ofertę z tej kategorii.

Czym są używane quady atv ?

Quady atv używane to określenie, które oznacza, że są to używane quady przystosowane do jazdy w każdym terenie. Atv uzywane nadają się więc doskonale do trudnych warunków i nie straszne jest im błoto czy inny grząski teren. Określenie to oznacza także grupę pojazdów pozbawionych kabiny, do których bez wątpienia można zaliczyć uzywane quady . Chociaż pojazdy typu quad 125 używany stworzone zostały z myślą o poza miastowych wycieczkach, używane klady wyposażone w rejestrację mogą również poruszać się po utwardzonych drogach.

Masz w głowie myśl: stary motocykl sprzedam? W naszym serwisie jest to możliwe. Z łatwością wystawisz na sprzedaż swoje nieużywane już przedmioty, które otrzymają drugie życie i będą sprawiać radość kolejnym osobom.

Quad elektryczny używany

Chociaż formą tradycyjną i cieszącą się największym powodzeniem są kłady używane spalinowe to rozwój technologii sprawił, że również w tej dziedzinie zaczęły pojawiać się elektryczne odpowiedniki pojazdów. W naszej ofercie znajdą państwo najlepsze quady używane tanio zarówno z silnikiem spalinowym, jak i te modele, które zostały wyposażone w zasilanie elektryczne.

Mini quad używany

Quady uzywane występują także w mniejszej formie, dostosowanej do dzieci i umożliwiającej im od najmłodszych lat aktywne spędzanie czasu na łonie natury. Quad dla dzieci spalinowy używany to popularny prezent, który niejednokrotnie spełnił największe dziecięce marzenia. Quady dla dzieci spalinowe używane mogą być doskonałą atrakcją i rozrywką, jednak zawsze należy pamiętać, aby aktywność ta odbywała się pod czujnym okiem rodzica czy opiekuna. Quad spalinowy dla dzieci używany zwykle wiąże się z większą mocą i umożliwia rozwijanie większych prędkości niż jego elektryczny, dziecięcy odpowiednik, dlatego wybierając pojazd należy wziąć pod uwagę wiek oraz możliwości sprawnościowe dziecka.

Dziecięcy apetyt wrażeń może zastąpić także mini cross używany, a dla starszych zawodników polecamy motorower używany oraz sprzedaż skuterów.

Nic nie znaleziono

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej