Pracownik produkcji (fabryka ryb) - praca w Norwegii (1867)

Praca

Opublikowano: 13-08-2024 | Wygaśnie: 27-09-2024

{{ phone }}

Dodane przez: ReditusLT
ReditusLT
Lokalizacja: Savanoriai 187, Kaunas, Lithuania
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Location: Egersund, Norway.

Job description:
• Currently, we are offering a job for workers in fish factory in Norway, Egersund;
• Work on filleting machines;
• Quality control of fish products;
• Vacuuming and packaging of fish production;
• Stacking of packaged products on pallets.

Requirements:
• Ability to start working as soon as possible;
• Similar work experience;
• Ability to speak in English;
• Driver‘s license – category B;
• Own car is an advantage;
• Please send CV in English!

We offer:
• Temporary job offer in fish factory in Norway;
• Salary 216,15 NOK/h (gross);
• Work hours: 40 h/week (overtime is possible);
• Overtime is paid +40%;
• The salary paid monthly;
• Assistance in finding accommodation;
• Confidentiality is guaranteed, only selected candidates shall be informed.

To inquire or apply, please send your CV in English to info@reditus.lt or call +370 61145080.

Map

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

Sortowanie butelek Niemcy

Lokalizacja: Mönchengladbach Rodzaj zatrudnienia: Umowa Wynagrodzenie: 11 Waluta: EURO Pełen opis oferty Sortowanie butelek Niemcy. Sortowanie szklanych butelek według koloru. Sprawdzanie systemu...

 

Praca

Praca za granicą (Lakiernik samochodowy - Norwegia).

Norweska Agencja Pracy CBA Fagformidling AS poszukuje: Lakiernik samochodowy do pracy w autoryzowanych serwisach marek tj.: VW Grup, PSA Grup, Renault, Volvo, Fiat, Alfa Romeo, Ford, Citroen, Peugeo...

Za darmo

Praca

Pracownik produkcji Niemcy

Zakres obowiązków: • Wykonywanie prostych czynności przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych (np. ważenie, etykietowanie, układanie i obróbka produktów drobiowych w zależności od dział...

 

Praca

Banner