Praca zdalna

Praca Obsługa klienta i call center

Opublikowano: 23-10-2023 | Wygaśnie: 17-10-2024

4 750,00 zł

Dodane przez: Monisia
Lokalizacja:
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ: Oferuję
Typ umowy: Umowa zlecenie
Rodzaj pracy: Dorywcza / tymczasowa

Opis

W związku z dynamicznie rozwijającymi się możliwościami rynku, prowadzimy nabór do zespołu i rekrutację nowych osób do Projektu Marketingowego na stanowisko:

Specjalista ds. promocji i afiliacji w Internecie i Social Media

Szukamy osób do łatwej pracy zdalnej, wykonywanej przez Internet z domu.

Opis stanowiska:

sprawdzenie / testowanie darmowych aplikacji oraz kampanii w Internecie
reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,
nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami,
obsługa Klienta online,
praca, która odbywa się w 100% w Internecie,
oferujemy pełne szkolenie instruktażowe, które odbywa się bezpłatnie

Tworzenie list znajomych nie jest wymagane,
rozmowy telefoniczne i spotkania z klientami nie są wymagane,
wcześniejsze doświadczenie w pracy online nie jest wymagane

ukończone 18 lat,
obywatelstwo polskie,
aktualnie zamieszkujesz na terenie Polski,
obsługujesz komputer, smartfon min. na poziomie podstawowym,
swobodnie poruszasz się w Internecie
posiadasz motywację do pracy i osiągania wysokich wyników.
oferujesz swoją dyspozycyjność na poziomie min. 2 godzin dziennie

Zapraszam do kontaktu