02-137201-3 Pompa dwułopatkowa Eaton Vickers 2520V21A5-1CC22R

Rolnictwo Części do maszyn rolniczych

Opublikowano: 12-10-2023 | Wygaśnie: 06-10-2024

{{ phone }}

Dodane przez: hydraulicspartspoland
Lokalizacja: Łódzkie
Opoczno
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ: Sprzedam

Opis

02-137201-3 Pompa dwułopatkowa Eaton Vickers 2520V21A5-1CC22R


Cechy i zalety

• Wysokie ciśnienie robocze w kompaktowych obudowach zapewnia wysoki stosunek mocy do masy i niższe koszty instalacji.

• Charakterystyka niskiego poziomu hałasu charakterystyczna dla konstrukcji wewnątrzłopatkowej zwiększa komfort operatora.

• System dwunastu łopatek zapewnia pulsacje przepływu o niskiej amplitudzie, co skutkuje niskim poziomem hałasu.

• Równoważenie hydrauliczne, zaprojektowane tak, aby zapobiegać powstającym wewnętrznie promieniowym obciążeniom wału i łożysk, zapewnia długą żywotność.

• Podwójne pompy i układy z napędem przelotowym oszczędzają miejsce i koszty instalacji, eliminując silniki elektryczne z podwójnym przedłużeniem wału lub zmniejszając liczbę silników i sprzęgieł napędowych.

• Modele z napędem przelotowym zapewniają cenną elastyczność projektowania obwodów, na przykład modele o stałym i zmiennym przemieszczeniu na pojedynczym napędzie wejściowym.

• Szesnaście przemieszczeń przepływu i wysokie ciśnienie robocze zapewniają optymalny dobór i możliwość korzystania z jednego źródła dla pełnego zakresu wymagań dotyczących przepływu i ciśnienia.

• Testowane fabrycznie zestawy wkładów zapewniają nową wydajność pompy po instalacji.

• Konstrukcja zestawu wkładów umożliwia szybką i wydajną obsługę serwisową w terenie.Wkład jest niezależny od wału napędowego, co pozwala na łatwą zmianę wydatku i serwisowanie bez wyjmowania pompy z mocowania.

• Otwory wlotowe i wylotowe można ustawić w czterech różnych pozycjach względem siebie, co zapewnia lepszą instalację

elastyczność i łatwość projektowania maszyn.Nasza Firma specjalizuje się w sprzedaży elementów hydrauliki siłowej.Nasz zespół składa się z pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży.W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. pompy, silniki, zawory, cewki, hydroakumulatory takich firm jak Bosch Rexroth, Danfoss , Vickers, Parker, Denison, Atos i wiele innych.

Nie ma w Naszych ogłoszeniach produktu który Cię interesuje? Zadzwoń lub napisz !

Map

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

Pompa hydrauliczna VICKERS 25V12A 1A 22R 02-137109-AR

Pompa hydrauliczna VICKERS 25V12A 1A 22R 02-137109-AR Pompy łopatkowe Vickers są przeznaczone przede wszystkim do zastosowań przemysłowych i motoryzacyjnych w instalacjach o średnim i niskim ciśnie...

 

Rolnictwo

Zawór zwrotny Rexroth Z1S6C30-4X nowy oryginalny

Zawór zwrotny Rexroth Z1S6C30-4X Nasza Firma specjalizuje się w sprzedaży elementów hydrauliki siłowej. Nasz zespół składa się z pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w te...

 

Części do maszyn rolniczych

Zawór DG4V3 2B M U H 760 nowy oryginalny !! wysyłka !

EATON VICKERS DG4V-3 Zawór elektromagnetyczny sterowany elektromagnetycznie Eaton Vickers DG4V-3- Wysoka wydajność i standard Zawory wydajności • Minimalny spadek ciśnienia...

 

Rolnictwo

ZAWÓR SEKWENCYJNY DZ20-2-5X/315Y Rexroth nowy i oryginalny

ZAWÓR SEKWENCYJNY DZ20-2-5X/315Y R900597138 Wielkość nominalna 20, A → B, sterowany mechanicznie Przemysłowy zawór hydrauliczny do wysokiego przedziału mocy. Niezawodne dołączanie ciśnienia...

 

Części do maszyn rolniczych

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej