Chałupnictwo - praca na akord dla kobiet | Praca online | Bez inwestycji

Praca Marketing i PR Marketing

Opublikowano: 01-10-2023 | Wygaśnie: 25-09-2024

5 500,00 zł

{{ phone }}

Dodane przez: Joanna
Lokalizacja: Małopolskie
Oświęcim
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Rodzaj pracy: Dorywcza / tymczasowa
Typ umowy: Inny
Typ: Oferuję

Opis

Chałupnictwo - praca na akord dla kobiet
Ile zrobisz, tyle zarobisz
Polecanie produktów przez internet ( Nic nie kupujesz ani nie sprzedajesz )

- Umowa cywilnoprawna
- Rozliczanie się z US
- Zarobki 400-1400zł tygodniowo
- Darmowa rejestracja oraz szkolenie ( można wypracować na starcie 1000zł spełniając proste warunki )
- Możliwość przelewu wynagrodzenia 2 razy w miesiącu
- Pełne wsparcie

Wymagania:
- Pełnoletność
- Obywatelstwo polskie
- Dostęp do internetu na telefonie bądź laptopie


Preferowany kontakt
https://www.facebook.com/joannaapilat/

Zapraszam

Pozdrawiam,
Joanna

Map

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

Prosta praca zdalna bez inwestycji

Twoja aktualna praca już cię dobija i chcesz ją zmienić a może chcesz jedynie dorobić do pensji? Chcesz spróbować czegoś nowego, zacząć pracę dzięki której będziesz mieć czas na wszystko, na rozwijani...

Za darmo

Marketing i PR

Pilna szukam Pracy

Witam mam na imię Ewelina lat 33 i szukam pracy w piekarni lub inną jestem osobą uczciwą, sumienną, pracowitą okolice Bochni, Kraków, Pogwizdów nr tel 731892697

 

Praca

Pracownik produkcji bez znajomości języka - nawet do 14,45 € brutto/h!

Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami • Odważanie produktów ...

 

Praca

логистические склады

Вакансия на логистических складах в городе Stryków (в 20 км от Łodz)! Требования: Физическая выносливость и сила; Возраст до 50 лет. Обязанности: Упаковка, погрузка, разгрузка и со...

 

Praca

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej