Trener ds. projektów rolniczych

Praca Rolnictwo i ogrodnictwo

No photo Trener ds. projektów rolniczych

Opublikowano: 29-09-2023 | Wygaśnie: 23-09-2024

Za darmo

{{ phone }}

Lokalizacja:
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Rodzaj pracy: Kontrakt / Freelancer
Typ umowy: Umowa zlecenie
Typ: Szukam

Opis

Szkolenie:
„Zarządzanie, organizacja i planowanie pracy w gospodarstwie rolnym, w tym wykorzystanie technik komputerowych”

Zapraszamy do współpracy:
trenerów/ wykładowców/ pracowników instytutów badawczych
Region: Polska


Cel szkolenie:
poprawa wyników gospodarczych wszystkich gospodarstw oraz ułatwienie restrukturyzacji i modernizacji gospodarstw, szczególnie z myślą o zwiększeniu uczestnictwa w rynku i zorientowania na rynek, a także zróżnicowania produkcji rolnej.

Grupa docelowa:
rolnicy, domownicy rolników, małżonkowie rolników, osoby zatrudnione w rolnictwie, właściciele lasów, wnioskodawcy lub beneficjenci operacji typu „Premie dla młodych rolników” w ramach poddziałania „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Czas trwania szkolenia:
1 dzień (7 godzin lekcyjnych z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych i programów komputerowych; praca z wykorzystaniem komputerów)

Wytyczne dla trenerów:
1. Wykładowca akademicki (pracownik naukowy) lub pracownik badawczo-techniczny instytutu badawczego prowadzącego badania z zakresu nauk rolniczych:
• wykształcenie wyższe (mgr /mgr inż.) rolnicze lub ekonomiczne na kierunku: rolnictwo, ekonomika rolnictwa, ekonomia, zarządzanie, zootechnika, ogrodnictwo, technika rolnicza i leśna lub ukończony inny kierunek studiów wyższych, dla których program kształcenia lub zakres kształcenia obejmował przedmioty z dziedziny nauk rolniczych lub dyscyplin: ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS albo studia podyplomowe obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych lub dyscyplin: ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości w wymiarze co najmniej 30 punktów ECTS - dokumenty potwierdzające wykształcenie
• co najmniej 3-letni staż pracy na uczelni kształcącej w dziedzinie nauk rolniczych i prowadzenia zajęcia ze studentami/ instytucie badawczym prowadzącym badania z zakresu nauk rolniczych i prowadzenie – potwierdzenie zatrudnienia.
2. Trener / wykładowca-szkoleniowiec:
• wykształcenie wyższe (mgr /mgr inż.) rolnicze lub ekonomiczne na kierunku: rolnictwo, ekonomika rolnictwa, ekonomia, zarządzanie, zootechnika, ogrodnictwo, technika rolnicza i leśna lub ukończony inny kierunek studiów wyższych, dla których program kształcenia lub zakres kształcenia obejmował przedmioty z dziedziny nauk rolniczych lub dyscyplin: ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS albo studia podyplomowe obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych lub dyscyplin: ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości w wymiarze co najmniej 30 punktów ECTS - dokumenty potwierdzające wykształcenie - dokumenty potwierdzające wykształcenie
• co najmniej 15 godzin szkoleniowych w zakresie szkolenia/ transferu wiedzy dla rolników, domowników rolników, małżonków rolników, osób zatrudnionych w rolnictwie, właścicieli lasów, wnioskodawców lub beneficjenci operacji typu „Premie dla młodych rolników” w terminie od października 2017 r. - dokumenty potwierdzające zrealizowane szkolenia (np. zaświadczenie/referencje wystawione przez podmiot zlecający przeprowadzenie szkolenia, protokół odbioru)
• udział w co najmniej 1 szkoleniu z zakresu rolnictwa - w terminie: od października 2017 r. - dokumenty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu/szkoleniach (np. zaświadczenie lub certyfikat ukończenia szkolenia) z ww. tematyki.

Zapraszamy do współpracy trenerów na terenie Polski (wszystkie województwa poza mazowieckim i śląskim). Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres e-mail: natalia.zielinska@adn.pl, tel. +48 451 511 945

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

Pracownik rolny (kwiaty) - praca w Szwecji (1438)

Location: Boras, Sweden. Job description: • Worker are needed to work in flowers/plants farm in Sweden (self – employed); • Packing flowers and garden products into packages, collecting orders at...

 

Praca

MAGAZYNIER OD ZARAZ

Pracownik fizyczny bez języka niemieckiego różne lokalizacje w Niemczech Oferujemy: • stawkę 13,50-16,88 euro brutto/h, • wynagrodzenie ok.1500-1800 EURO NETTO miesięcznie! • możliwość pobieran...

 

Praca

Zatrudnię mechanika samochodowego

Zatrudnię Mechanika samochodowego w Myszyńcu na bardzo korzystnych warunkach pracy. Więcej informacji pod nr tel. 503-068-869.

 

Praca

Trener z województwa pomorskiego do szkolenia z funduszy EU

Dzień dobry, szukamy trenera z województwa pomorskiego do przeprowadzenia dwudniowego szkolenia z zakresu funduszy europejskich. Termin szkolenia: listopad 2023 r. Stawka 50 zł/h Miejsce szkol...

50,00 zł

Praca

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej