Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC to pojedyncza frytownica firmy Remta

Usługi i Firmy Wyposażenie firm Maszyny i urządzenia dla firm

Opublikowano: 05-06-2023 | Wygaśnie: 30-05-2024

937,50 zł (do negocjacji)

{{ phone }}

Dodane przez: Restart-Euro
Lokalizacja: Podlaskie
Białystok
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ: Sprzedam

Opis

Inwentaryzacja sprzętu Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC firmy Restart-Euro:
Model: R101 8LT SINGLE FRYER ELC
Marka: Remta
Opis produktu:
- Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC to pojedyncza frytownica firmy Remta przeznaczona do profesjonalnego użytku w kawiarniach, restauracjach lub środowiskach cateringowych. Ma dużą pojemność i dystrybucję do częstego użytku.
- Frytkownica wyposażona jest w 8-litrowy zbiornik, który umożliwia przygotowanie dużej ilości potraw. Zbiornik szybko podgrzewa olej.
- Produkt jest zasilany energią elektryczną i zawiera kontroler do ustawiania i kontrolowania temperatury w zbiorniku. Pozwala to na utrzymanie optymalnej temperatury dla produktów spożywczych.
- Posiada również drugi termostat. Zapewnia on bezpieczeństwo przeciwpożarowe.
- Model R101 8LT SINGLE FRYER ELC jest wykonany ze stali nierdzewnej. Jest mocna i trwała. Wygląd frytkownicy jest elegancki i ergonomiczny.
- Urządzenie jest wyposażone w wyjmowany stalowy zbiornik oleju, który umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację. Zbiornik ma pojemność wystarczającą do smażenia dużych ilości potraw.
- Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC jest wyposażona w wyjmowany kosz z uchwytem, który jest niezbędny w procesie opuszczania i podnoszenia żywności do oleju. Kosz jest również niezbędny do szybkiego gotowania i zapewnienia bezpieczeństwa podczas pracy z mieszanką olejową.
- Urządzenie jest wyposażone w precyzyjny termostat, który umożliwia precyzyjną regulację temperatury gotowania. Drugi termostat zapewnia bezpieczeństwo cieplne, kontrolując limit temperatury i automatycznie wyłączając element grzejny po przekroczeniu ustawionego limitu.
- Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC jest wyposażona w stalową pokrywę, która zapewnia, że olej może pryskać i kapać na różne powierzchnie podczas gotowania. Pokrywa jest wymagana dla zapewnienia bezpieczeństwa i czystości w miejscu pracy.
- Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i certyfikacji CE, zapewniając wysoką jakość i zgodność z przepisami europejskimi.
- Podczas montażu produktu Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi dostarczoną przez producenta Remta w celu prawidłowego i bezpiecznego użytkowania frytkownicy.

Dodatkowe informacje:
- Frytkownica R101 8LT SINGLE FRYER ELC jest idealna do smażenia frytek, kiełbasek, ryb, krokietów, mięsa i innych potraw.
- Konstrukcja wnęki pochłania zimną strefę, zapobiegając zapaleniu się drobnych resztek żywności.
- Produkt posiada możliwość filtrowania oleju.
- Wbudowany termostat zapobiegający przegrzaniu frytownicy.
- Frytkownica posiada termostat umożliwiający dokładne ustawienie temperatury.
- Uchwyt do zawieszania koszy pozwala na odcedzanie gotowanych potraw.
Kupując frytownicę R101 8LT SINGLE FRYER ELC marki Remta, nabywasz niezawodny i profesjonalny sprzęt do wydajnego gotowania w swoim przyszłym fast foodzie, restauracji lub innym punkcie gastronomicznym.
REASTAR-EURO Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i sprzedażą profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Oferujemy urządzenia ze stali nierdzewnej dla profesjonalnej gastronomii (grille gazowe, elektryczne grille do kebaba, piece konwekcyjne, piece do pizzy, maszynki do mielenia mięsa, maszynki do mielenia kości, grille kontaktowe, gofrownice, frytkownice, płyty grillowe, ekspresy do kawy i herbaty, dystrybutory napojów chłodzonych itp.) ).
Projektujemy i budujemy całe kuchnie dla restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni, lokali gastronomicznych, hoteli itp.
Dostawy organizujemy indywidualnie dla każdego klienta.
Wystawiamy faktury VAT.
Faktura dołączana jest do przesyłki.
Płatność przelewem bankowym.
Dostawa na terenie Polski.
Opcjonalnie odbiór własny.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
Obsługa klienta i wsparcie
+48 790638440 (polski, angielski)

Specyfikacja techniczna
Pojemność 8 L
Wymiary produktu: 345x650x360 mm
Wymiary opakowania: 340x580x375 mm
Waga: 6 kg
Moc 3000W

Map

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

Przewody hydrauliczne. Gdzie szybko zakuć węża? Zakuwanie węży hydraulicznych - Zakuwanie24.pl

ZAKUWANIE WĘŻY HYDRAULICZNYCH Z BEZPŁATNYM KONFIGURATOREM ONLINE Nasza firma specjalizuje się w zakuwaniu węży hydraulicznych i nie tylko, do wszystkich działów gospodarki, rolnictwa, przemysłu i u...

49,00 zł

Usługi i Firmy

Kredyty gotówkowe

-kredyty gotówkowe -pożyczki pozabankowe -konsolidacje chwilówek Możliwośc uzyskania oferty bez wychodzenia z domu https://efines.pl/?location-id=27609 RRSO od13, 99 w zależności od oferty Decyz...

 

Usługi i Firmy

Uwolnij się od długów

Masz problem z płatnością swioch rat?Spłacasz raty ratując się chwilówką?Nie czekaj aż Twoje zadłużenie będzie jeszcze wyższe.Napisz do nas lub zadzwoń pomożemy Ci uporać się z problemem https://hh.c...

 

Usługi i Firmy

El-Art Instalacje elektryczne

Usługi elektryczne

11,00 zł (do negocjacji)

Usługi i Firmy

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej