LEGO FRIENDS Autobus przyjaźni 41395 Outlet

Dla Dzieci Pozostałe dla dzieci

Opublikowano: 05-12-2023 | Wygaśnie: 04-12-2024

244,57 zł

{{ phone }}

Dodane przez: Zabawkowo
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wrocław
Telefon: {{ phone }}

Szczegóły

Typ: Sprzedam

Opis

Kolejny przystanek: przygoda!
Mali konstruktorzy z wielką wyobraźnią mogą wyruszyć w emocjonującą podróż kolorowym autobusem w stylu retro.

Autobus z klocków z mnóstwem funkcji
Ten pełen akcji zestaw oferuje niezliczone scenariusze twórczej zabawy dzieciom, które lubią kolekcjonować pojazdy.

Co powstanie, gdy stary londyński autobus połączymy z domkiem dla lalek i oprószymy odrobiną magii LEGO® Friends? Zestaw LEGO Friends Autobus przyjaźni (41395)! Miłośnicy podróżowania poszerzą z nim swoje horyzonty. W środku pojazdu zmieści się cały potrzebny sprzęt (nawet siatka i rakiety tenisowe!) oraz bagaż wszystkich podróżujących przyjaciół.

Odkrywanie nowych możliwości
Zabawka ma wiele funkcji, które pozwalają dzieciom poznawać wszystko, co wiąże się z ekscytującą wyprawą samochodową: naprawianie i tuningowanie pojazdu, obserwowanie gwiazd, wypatrywanie dzikich zwierząt, a nawet zjeżdżanie po zjeżdżalni czy relaksowanie się w basenie.

Dostęp do wszystkich części
Zestaw przypadnie do gustu dzieciom, które lubią domki dla lalek, miniaturowe akcesoria i kreatywną zabawę. Górne piętro łatwo przesunąć, by dostać się do pomieszczeń poniżej. Potrzebujesz prezentu dla małego mechanika, który chciałby powiększyć swoją flotę pojazdów? Nie musisz już dłużej szukać! Pozwól młodym budowniczym wybrać się w podróż życia i zwiedzić miasto LEGO Heartlake.

Podaruj dzieciom zestaw LEGO® Friends, by zabrać je w kreatywną podróż pełną przygód. W autobusie dla minilaleczek pełnym ciekawych funkcji i akcesoriów znajdą niezliczone możliwości pomysłowej zabawy.
Zabawkowym autobusem jadą minilaleczki Stephanie, Mia i Olivia z LEGO® Friends. Kreatywne dzieciaki mogą rozwijać wyobraźnię, pomagając dziewczętom z miasta Heartlake odkryć wszystkie funkcje i akcesoria kryjące się w pojeździe.
Dzieci mogą wyobrazić sobie, że kładą się spać w sypialni, holują zepsute samochody wyciągarką, pływają w basenie lub obserwują gwiazdy z górnego pokładu, który można przesunąć, by dostać się do łóżek dla minilaleczek.
Zestaw LEGO® Friends Autobus przyjaźni (41395) to świetny wybór na prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat, które lubią nietuzinkowe pojazdy i mają już trochę doświadczenia w budowaniu. Złożenie tego inspirującego modelu zapewni im poczucie dumy.
W autobusie jest mnóstwo akcesoriów dla minilaleczek, ale spore rozmiary (ok. 14 cmwysokości i 30 cm szerokości) sprawiają, że zmieszczą się tam również inne klocki LEGO®, które dzieci zechcą dodać. Można użyć klocków z dowolnego zestawu LEGO!
Dynamiczna zabawa to część podróży. Autobus LEGO® Friends nie jest statycznym modelem ma koła, które naprawdę się obracają. Do zabawy nie potrzeba jednak baterii, bo siłą napędową pojazdu jest wyłącznie wyobraźnia.
Zestaw z autobusem zawiera przejrzyste instrukcje, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze błyskawicznie opanują budowanie z klocków LEGO® i przejdą do odgrywania niesamowitych przygód.
Zachęć maluchy do podróży do miasta Heartlake, w którym mogą poszerzyć swoje horyzonty i odkryć nowe pasje wspólnie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi.
Klocki LEGO® już od 1958 roku spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu mają spójny wygląd, pasują do siebie, a ich łączenie jest tak trwałe, jak przyjaźnie zawierane w mieście Heartlake.
W Grupie LEGO® upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny LEGO dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Map

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

LEGO SUPER MARIO Przygody z Mario - zestaw startowy 71360 Outlet

Zestaw LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy (71360) pozwala dzieciom połączyć siły z ulubionym bohaterem i wybrać się na poszukiwanie przygody w prawdziwym świecie. Zestaw zawiera fig...

130,00 zł

Dla Dzieci

LEGO FRIENDS Szpital w Heartlake 41394 Outlet

Zabawa w lekarza, kierowcę karetki lub pacjenta przybliży dzieciom wartość płynącą z opieki nad innymi ludźmi, a zestaw LEGO® Friends Szpital w Heartlake (41394) pomoże w tej nauce. To świetny prezent...

135,00 zł

Dla Dzieci

LEGO DUPLO Duże wesołe miasteczko 10840

Odgrywaj scenki z weekendowej rodzinnej wycieczki do wesołego miasteczka za pomocą nowoczesnych figurek LEGO® DUPLO® i kolorowego, dużego lunaparku. Maluchy z zapałem zabiorą się za budowanie wesołego...

290,26 zł

Pozostałe dla dzieci

Suchy basen z kulkami dla dziecka 100 piłek piłeczek domowy plac zabaw piłki

Witam, dostępne od ręki. Basen suchy Typ: Okrągły 100 sztuk piłeczek w zestawie o średnicy 7 cm. Produkt wykonany ręcznie. Specyfikacje: Wysokość: 30 cm Szerokość: 70 cm Grubość ścian: 5cm ...

219,00 zł

Dla Dzieci

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej