Obóz ASG „Operacja ViaMasuria” - ViaCamp 2023

Sport i Hobby Turystyka

Opublikowano: 04-01-2024 | Wygaśnie: 09-08-2024

1 799,00 zł

{{ phone }}

Dodane przez: sportowcy
Lokalizacja: Ryn
Telefon: {{ phone }}

Opis

Wciel się w żołnierza elitarnych sił specjalnych i zlikwiduj strategiczny cel. Przy użyciu wysoce wyspecjalizowanego sprzętu i odpowiednio dobranej taktyce drużynowej namierz i zneutralizuj wroga.
Szczegółowo uszykowany teren, którym otoczony jest ośrodek, daje doskonałą możliwość prowadzenia rozgrywek ASG (Air Soft Gun). Liczy się zorganizowanie i współdziałanie wszystkich członków zespołu. Pamiętaj! Każdy błąd będzie oznaczał porażkę!

Obóz ASG - Militarny — Operacja „ViaMasuria” ma na celu naukę samodzielności, wytrwałości i oceny ryzyka podejmowanych przez siebie decyzji. Co więcej kształtuje sprawność fizyczną, a także uczy organizacji pracy i działania w grupie. Całą wiedzą nabytą podczas przygotowań uczestnicy posługują się w trakcie obozowych operacji „ViaMasuria”, na które składa się szeroki wachlarz misji do wykonania. Szturm na budynek, odbijanie zakładników z rąk terrorystów, czy nocny atak na wroga z użyciem czterokołowców to tylko garstka tego, co zawiera operacja „ViaMasuria”. Mają one charakter rozpoznawczy, ofensywny, a także reagowania kryzysowego.

Terminy na obozy młodziezowe 2023 dostępne na naszej stronie internetowej viacamp.pl :)

Więcej informacji na temat obozu ASG (wakacje 2023) znajdziesz na:
https://viacamp.pl/

Obóz ASG program (informacje): https://viacamp.pl/obozy/obozy-letnie/operacja-viamasuria

Map

Formularz kontaktowy

Podobne ogłoszenia w tym samym województwie

Duża, mocna torba turystyczno-sportowa 3-komorowa

Witam, Sprzedam dużą, mocną torbę turystyczno-sportową. Torba wykonana jest z grubego, solidnego, impregnowanego materiału w kolorze ciepłego fioletu, odpornego na wilgoć, zanieczyszczenia i uszkodz...

75,00 zł

Turystyka

Maszyna do pisania Torpedo

Sprzedam maszynę do pisania odbiór osobisty lub tania wysyłka tylko 14zł,możliwość wysyłki z opłatą przy odbiorze

40,00 zł

Sport i Hobby

Kupię Szkła Kolorowe Kryształy Starocie PRL

Witam serdecznie kupię Szkła Kolorowe Kryształy Starocie PRL Antyki obrazy zegarki.Zapraszam do kontaktu gotówka od ręki Krakowie i okolicace 24h ofertę proszę podsyłać na numer telefonu.

10 000,00 zł

Sport i Hobby

2022 Specialized S-Works Turbo Levo Frameset (CALDERACYCLE)

Calderacycle Sell model bikes :2023 Bikes, Road Bikes, Mountain Bikes, Triathlon Bikes, Electric Bikes, Cyclocross Bikes, Gravel Bikes, Track Bikes, Road Frames, Mountain Frames, Triathlon Frames, Gro...

20 401,00 zł

Sport i Hobby

Banner
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej